איך ליצור קשרים עסקיים דרך לינקדאין?

אני רוצה לחלוק איתכם איך אתם יכולים להגיע לכמות אדירה של קשרים בלינקדאין ממש בקלות. יש כמה דרכים אפשריות לעשות את זה.

קודם כל, תסנכרנו את ספר הכתובות שלכם עם לינקדאין. למשל דרך אאוט לוק או ג'ימייל, ואפילו הוטמייל, אתם יכולים לקשר את המייל שלכם עם לינקדאין, והמערכת שלהם כבר תדע לעשות את הסנכרון. כשתעשו את זה תראו שיוצגו לכם שני מסכים.

המסך הראשון, יציג רשימת אנשים שהמערכת של לינקדאין מצאה שכבר יש להם פרופיל והם נמצאים בספר הכתובות שלכם. אתם יכולים להזמין את כולם לקשר בלחיצת כפתור אחת. או רק את חלקן אם תרצו לסנן. 

ואז יוצג בפניכם המסך השני, זהו למעשה טריק ערמומי של לינקדאין, הוא למעשה יציג לכם אנשים שאין להם עדין פרופיל בלינקדאין. עכשיו ישאלו אתכם "האם את/ה רוצה שנזמין אותם להיות בקשרים שלך בלינקדאין?", אני אומר לא. אם מישהו עדיין לא הצטרף ללינקדאין, אני לא רואה אותו כרלוונטי אליי. אז צריך ללחוץ על כפתור "דלג" או Skip"". 

דרך שניה להשיג הרבה קשרים בלינקדאין היא להתקין את האפליקציה על מכשיר הנייד שלנו, אחד מהצעדים הראשונים שהאפליקציה תבקש לעשות היא לסנכרן את ספר הטלפונים שלכם בטלפון הנייד שלכם עם לינקדאין. שוב תראו שני מסכים. אחד עם האנשים שיש להם פרופיל והשני עם האנשים שאין להם פרופיל. כאן אתם יודעים כבר מה לעשות.

דרך שלישית היא להיכנס לטאב שנקרא My Network בחלק העליון של העמוד. שם תראו רשימה ארוכה שאפשר לגלול למטה, של אנשים שאתם עשויים להכיר. כל מה שצריך לעשות ללחוץ על "התחבר" עם כל אותם האנשים שהם מספיק רלוונטיים עבורכם. כמו כן, אתם תמיד יכולים גם לחפש את אותם האנשים שמעניינים אתכם בסרגל החיפוש של לינקדאין ולבקש מהם להתחבר. אם תעשו את זה בצורה רציפה, אפילו רק עשרה אנשים כל יום(לא כולל סופ"ש), עדיין תגיעו למאה או מאתיים איש חדשים כל חודש. 

טיפ אחרון, כל מי שאתם פוגשים שרלוונטי לעסק שלכם, מצאו אותם בלינקד אין והוסיפו אותם. הכי פשוט שיש.

*** אם אתם רוצים עוד מידע, לקבל הכשרה או לחלופין תרצו שאנחנו ניצור בשבילכם פעילות טובה בלינקדאין שמביאה לידים ומכירות, אל תהססו ליצור איתנו קשר ***

נהניתם? שתפו את הפוסט

LinkedIn
WhatsApp
Telegram
Facebook
Twitter
Email